úvod | literární mosty | soutěž Textík | literární underground | otevřené projekty
Nakladatelství Epika > jak_vydat_knihu > uvod

Jak vydat knihu

-->> Osobní konzultace aneb klíč k úspěšnému projektu

Výrazná sleva na vydání a výrobu celobarevné knihy v malém
nákladu do 400ks. Vše díky alternativnímu způsobu výroby. V případě zájmu vám můžeme zaslat poštou ukázkový vzorek knihy.

Ukázkový příklad: Kniha A4, 140 stran, výběrový papír 90g, celobarevný tisk, celkem několik set fotografií, pevná lepená vazba, barevná obálka s lakem - bežná cena u konkurence při nákladu 100 ks je cca 600 Kč/ks. U nás se výrobní cena může pohybovat už kolem 150 Kč/ks včetně DPH - nejsme plátci!!! Pokud vás naše nabídka zaujala, jednoduše poptejte svou knihu. Kontaktní informace jsou pod tlačítkem v horní části stránek.
chlapec
Vydání knihy je v současné době poměrně jednoduchá záležitost. Když máte knihu napsanou, připravené ilustrace či fotografie a v hlavě konkrétní představu o tom jak by měla kniha vypadat, tak se můžete obrátit na firmu, která se zabývá vydáváním knih v tzv. samizdatu. Těch je v republice větší počet. Rozhodnout se pak můžete na základě cen nebo osobních sympatií.

Před samotným tiskem knihy je třeba udělat tzv. sazba knihy a pokud si ji nedokáže udělat sami, musíte si někoho na předtiskovou přípravu knihy sehnat nebo to zadat firmě, která vám bude knihu vyrábět.

Po elektronickém zpracování knihy, budete knihu moci připomínkovat. Po zapracování připomínek je kniha připravena k výrobě.

Pokud vám na knize hodně záleží, doporučujeme nechat vytvořit nátisk knihy dřív než se rozběhne výroba. Tím se vyhnete zbytečným problémům.

Cena kterou byste měli zaplatit se bude odvíjet od formátu knihy, vazby, počtu knih a třeba od toho jestli obsahuje barevné stránky. U našeho nakladatelství lze knihu vydat už za celkovou cenu 3000 Kč, která zahrnuje vše, včetně ISBN, 10ks autorských výtisků, sazbu, zpracování obálky a poštovné. Další knihy lze doobjednat za výrobní cenu, která se pohybuje od 25 Kč za knihu. Jako jediný v naší republice umíme vyrobit v malonákladu celobarevnou knihu za cenu, která je srovnatelná s cenou velkovýrobní.

Novinky

  • Nově nabízíme profesionální ilustrace za méně než 100Kč/ks.
  • U knižních nákladů nad 200 ks nabízíme ofsetový tisk. Kombinací digitálního a ofsetového tisku lze dosáhnout nejlepší poměr ceny a kvality.


  • Copyright © 2002 - 2017 EPIKA / Vytvořil Jan Medek