úvod | literární mosty | soutěž Textík | underground | projekty | evidence výrobků
registrace | přihlášení
Nakladatelství Epika > jak_vydat_knihu > clanky

Jak vydat knihuJak realizovat svůj sen?

V prvé řadě je třeba pochopit, že je rozdíl mezi úspěchem a realizací, ať už je jakákoliv. Úspěch je podstatně komplikovanější věc. Obecně lze říci, že lidský život tak jak ho známe a prožíváme je v podstatě stav vědomí, které lze přirovnat k snění. Snění proto, že si můžeme vysnít kde co. Po hlubším prozkoumání musíte nakonec odhalit snovou podstatu toho co se nám děje a především to co prožíváme. Pocity a prožitky jsou velmi pomíjivé. Úspěch lze chápat jako mistrovství ve snění. Než se však stanete mistrem v tom co děláte, je třeba naučit se převést vaše sny do reality.

Na co bych osobně kladl důraz?

Uskutečnění vašich snů se děje všem každý den. V prvé řadě je třeba odlišit vaše prožitky od samotného zhmotnění. To vám následně pomůže se zaměřit na realizaci snů, které vám v ideálním případě přinesou nejen peníze, ale třeba i zmiňovaný úspěch.

Konkrétně

Cele průmyslové odvětví (reklamní průmysl) se zabývá ovlivňování vašich snů. Tisíce odborníků na celém světě pracuji na tom aby pronikli do vaší mysli a ideálně implantovali do ní přání konzumovat něčí službu nebo věc. Obecně lze tedy naše sny rozdělit na pro nás ekonomicky přínosné nebo osobního významu. Určitě byste si měli postupně vybudovat nadhled nad reklamou. Reklama je ve většině případů zmatečná. Už její samotná název obsahuje slovo klamat. Často vám budou nabízet třeba rohlík a v rámci ovlivňování třeba prožijete let tryskáčem nebo navštívíte Havajské ostrovy :) Zpátky k realizaci ekonomicky prospěšným snům ...


Copyright © 2002 - 2017 EPIKA / Vytvořil Jan Medek