úvod | literární mosty | soutěž Textík | literární underground | otevřené projekty
Nakladatelství Epika > jak_vydat_knihu > konzultace

Jak vydat knihu

Osobní konzultace aneb klíč k úspěšnému projektu

Služba je určená pro osoby, které by si chtěli vydáním knihy přivydělat, případně z této činosti časem udělat svůj hlavní příjem. Službu nabízím především proto, že se velmi často setkávám s publikacemi, které mají nějaký nedostatek. Předmětem konzultace jsou konkrétní rady, co je třeba udělat před tím, než se do svého záměru pustíte. Poradím s předtiskovou přípravou i s výrobou. Pomohu vám minimalizovat rizika. Probereme spolu možnosti prodeje a distribuce. Pokud máte už konkrétní nápad, mohu vám ho připomínkovat.

Několik informací o mé osobě:

Od roku 2002 podporuji amatérskou literární tvorbu a vydávám knihy. Nakladatelství EPIKA se ze začátku specializovalo na tzv. samizdaty, knihy které jsem vydával na základě požadavku někoho jiného. Postupem času začaly být projekty nakladatelství úspěšnější než zadavatelů a staly se hlavním zdrojem mých příjmů. Mám rozsáhlé zkušenosti jak s předtiskovou přípravou - sazbou a grafikou, tak s výrobou. Jsem organizátor úspěšné literární soutěže Textík. Na konci roku 2014 jsem oslavil stý vydaný titul. Jsem dlouhodobý člen Jihočeského klubu Obce spisovatelů.

Pokud máte o osobní konzultaci zájem, napište mi na email: medek@epika.cz a domluvíme se na dalším postupu.

Za tuto službu účtuji 250 Kč/započatá půlhodina s tím, že 500 Kč je minimální investice. Uhradit službu je nutno předem.Copyright © 2002 - 2017 EPIKA / Vytvořil Jan Medek