úvod | literární mosty | soutěž Textík | underground | projekty | evidence výrobků
registrace | přihlášení
Nakladatelství Epika > prace > uvod

Práce


Externí redaktor pro jinou oblast
Epika je malé regionální nakladatelství, které se prosadilo díky vlastní výrobě na tak malém území jako je okres. Rádi bychom rozšířili naše aktivity do dalšího regionu a hledáme externí redaktory. Měli by to být lidé organizačně schopní, kteří mají úzký vztah danné lokalitě, pohybující se mezi literáty a umělci. Nabízíme zázemí nakladatele a výrobce a odměňování v souvislosti s dosaženými výsledky.

Pořádání dílen pro malé i velké
Epika dodá polotovary určené k dalšímu zpracování a vy zorganizujete dílny. Nabídka našich polotovarů je v současné době pravděpodobně největší a nejucelenější v ČR. Mezi polotovary najdete například: dřevěný notýsek, katapult, velikonoční řechtačku, stojánek na vejce, velikonoční a vánoční korpusy určené k dalšímu zdobení, různé krabičky, "skládánky", nábytek pro panenky, nábytek na stůl, připravují se naušnice, dřevěný hrad, loutkové divadlo, betlémy a mnoho dalšího ...

Výpomoc v dílně
Trvale hledám operativní výpomoc v dílně. Ideálně někoho pracovitého a zručného.

Stánkový prodejce mimo okres Jindřichův Hradec
Stánkový prodej má v ČR velkou tradici a v případě, že na stánku prodáváte zboží, které nelze nikde jinde koupit, případně jde o výrobky s regionální tématikou, může být stánkový prodej postupně celkem zajímavě ohodnocená práce.


V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu medek@epika.cz.

Copyright © 2002 - 2017 EPIKA / Vytvořil Jan Medek